Ons team bestaat uit flexibele en enthousiaste professionals die zich iedere dag opnieuw inspannen om u optimaal van dienst te zijn.


Gertjan Kros



Functie:
  • Algemeen directeur
  • Adviseur
Specialisme:
  • Hypotheken en financieringen
  • Levensverzekeringen en vermogen
  • Schadeverzekeringen



gertjan@3xk.nl




Hans Knipscheer


Functie:
  • Commercieel directeur
  • Adviseur
Specialisme:
  • MKB Risicomanagement
  • Hypotheken
  • Levensverzekeringen en vermogen
  • Pensioen



hans@3xk.nl




Paul Vermeer


Functie:
  • Adviseur
  • Relatiebeheerder
Specialisme:
  • Schadeverzekeringen
  • Bedrijven



paul@3xk.nl




Esther Remers – Otto


Functie:
  • Controller
Specialisme:
  • Financien

esther@3xk.nl




Jos Doornhein


Functie:
  • Schadebehandelaar
  • Adviseur
Specialisme:
  • Schadeverzekeringen

jos@3xk.nl




Nancy van der Oost – Bezemer


Functie:
  • Adviseur
Specialisme:
  • Hypotheken
  • Financieringen

nancy@3xk.nl




Silvia Snel


Functie:
  • Relatiebeheerder
Specialisme:
  • Schadeverzekeringen
  • Levensverzekeringen

silvia@3xk.nl




Nathalie Bezemer


Functie:
  • Relatiebeheerder
Specialisme:
  • Schadeverzekeringen
    (particulieren)

nathalie@3xk.nl




Al onze medewerkers zijn betrokken bij het bedrijf en hun werk, accuraat en goed opgeleid.